Sektörler

Bize Ulaşın

Sitemiz Hakkında Açıklamalar;

Açılmış olan www.trabzonisrehberi.com sitemiz Antakya ve ilçelerindeki tüm iş yerlerini kapsayan genel bir iş rehberi sitesidir. Rehber denilince akla gelmesi gereken aradığını kesinlikle bulabilmek, aranıldığında da bulunabilmek.

Şu ana kadar rehber niteliğinde; rehber, katalog ve dergi gibi bir takım çalışmalar yapılmıştır  ama maalesef sağlıklı bir şekilde aranılanın işyerinin, kolayca ve kesin bir şekilde bulunabildiği bir ����alışma ortaya çıkmamıştır. Sadece reklam veren firmalar o katalogda yer almaktadır ve sadece onlara da��ıtılmaktadır. Bu nedenle yeterince insana ulaşamaması ve reklam veren iş yerleri dışında kayıtların olmamas��, rehber niteliğini taşımamaktır.

Amacımız; Trabzon ve İlçelerindeki bütün iş yerlerini tek tek ziyaret ederek yaptıkları işleri, adres ve telefon bilgilerini kaydederek site içerisinde sağlıklı bir şekilde yer vermeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bölge bölge tüm işyerlerini ziyaret ederek adres, telefon ve reklam kayıtlarını toplamaktadır. Şu an bile sitemizden binlerce kayıda ulaşabilirsiniz. Amacımız, en küçük i�� yerinden fabrikasına kadar tüm işletmeleri site içerisinde kendi meslek grupları içerisine kaydedip yayınlamaktır. Böylece tüm iş yerlerinin kendine ait bir sitesi olmuş olacaktır.

Ayrıca; site içerisinde haber ve ilanlar bölümü yer alacaktır. Burada firmalar kendi haberlerini aç��lışlarını, kampanyalarını ve ilanlar����nı ücretsiz olarak yayınlayabileceklerdir. İkinci el oto ve makinaları, emlak satış ve kira ilanlarını yine ücretsiz olarak yayınlamaktayız.

Trabzon  ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla hazırlamış olduğumuz www.trabzonisrehber.com
içinde bulunduğumuz yüzyılda iletişimin daha kolay anlaşılmasında insanlarımızın hizmetine sunma
arzusu ve gayreti içindeyiz. Trabzonumuzun ekonomik potansiyelini öne çıkaracak, ekonominin
gelişmesini sağlayacak; ticari, sanayi, sosyal ve kültürel konularda yoğun rekabetin yaşand��ğı
dünyada ulaşım��������������������n sağlanması hususunda wwwtrabzonisrehberi.com  sitemizle adeta Trabzon’daki
İş Firmalarının bir kimliği ����eklinde sitemiz içerisinde yer almaya davet ediyoruz. 

               ��                                                

İDO REKLAM

Doktorlar Cd.Karatoyuk İşhanı Kat3�� ��  İSKENDERUN / HATAY

Tel:0326 612 06 44

Gsm:0506 814 69 34

zekiido@hotmail.com